България, Варна, Национална лига Футзал България, Национална лига Футзал Зона Варна

Локомотив и Баба Марта си вкараха 17 гола

30 ноември 2017 | Няма коментари | Сподели |

Последната трета среща от 8-мия кръг на Градска лига футзал – зона Варна, завърши с категоричен успех на Локомотив срещу ФК Баба Марта с резултат 12:5.

„Железничарите“ доминираха през по-голямата част от двубоя и логично стигнаха до успеха. Първото полувреме бе оспорвано и интригуващо, като „мартениците“ губиха само с 2:3. През втората част, обаче липсата дълга резервна скамейка коства много усилия и умора в състава на Баба Марта и те допуснаха резултата да набъбне необратимо. Една от основните роли за състава на Локомотив в този мач изигра Николай Иванов, който реализира цели 4 гола за победата. Станислав Иванов и Емил Илиев добавиха по две попадения, а по веднъж се разписаха Желев, Конов, Стефанов и Кръстев. За червено – белите точни бяха Стоил Георгиев, Васил Петров, Стоян Танев, Цветомир Димитров и Божидар Бахов.

В следващия си мач другата седмица ФК Баба Марта ще срещнат състава на Черно море – Мания, а мачът на Локомотив срещу Варна сити е отложен, поради ангажимент на играчи от „гражданите“ с националния отбор.