Програма 2018

Дата и часУчастнициМясто на провеждае
27 Януари 2018 г. (Събота) / I-ви кръг
18:00ФК "Г" (Сф)1:9ФК Варна Сити (Вн)София, зала НСА
19:00 ФК Русе (Рс)4:2ФК Бъзън (Рс)Русе, зала Арена Русе
19:30 ФК Локомотив (Вн)7:8ЦСКА (Сф)Варна, зала Владислав
20.00 ФК Левски София - Запад (Сф)9:1ФК Черно море - Мания (Вн)София, зала НСА
21:15 ФК МАГ (Вн)2:2УНСС (Сф)Варна, зала Владислав
28 Януари 2018 г. (Неделя) / II-ви кръг
11.00 ФК МАГ (Вн)7:5ЦСКА (Сф)Варна, зала Владислав
11:00 ФК "Г" (Сф)8:4ФК Черно море - Мания (Вн)София, зала НСА
13:00 ФК Локомотив (Вн)2:14УНСС (Сф)Варна, зала Владислав
13:00 ФК Левски София - Запад (Сф)2:2ФК Варна Сити (Вн)София, зала НСА
3 Февруари 2018 г. (Събота) / III-ви кръг
18:00ЦСКА (Сф)3:12ФК "Г" (Сф)София, зала НСА
18:00 ФК Русе (Рс)8:2ФК Локомотив (Вн)Русе, зала Арена Русе
19:30 ФК Варна Сити (Вн)4:2ФК Черно море - Мания (Вн)Варна, зала Владислав
20.00 УНСС (Сф)3:2ФК Левски София - Запад (Сф)София, зала НСА
20:00 ФК Бъзън (Рс)4:8ФК МАГ (Вн)Русе, зала Арена Русе
4 Февруари 2018 г. (Неделя) / IV-ви кръг
11.00 ЦСКА (Сф)5:8ФК Левски София - Запад (Сф)Варна, зала Владислав
11:00 ФК Русе (Рс)4:5ФК МАГ (Вн)София, зала НСА
13:00 УНСС (Сф)12:0ФК "Г" (Сф)Варна, зала Владислав
13:00 ФК Бъзън (Рс)7:4ФК Локомотив (Вн)София, зала НСА
10 Февруари 2018 г. (Събота) / V-ви кръг
18:00 ФК "Г" (Сф)5:8ФК Русе (Рс)София, зала НСА
19:30 ФК Варна Сити (Вн)5:0 сл.ЦСКА (Сф)Варна, зала Владислав
20:00 ФК Левски София - Запад (Сф)10:4ФК Бъзън (Рс)София, зала НСА
21:15 ФК Черно море - Мания (Вн)4:9УНСС (Сф)Варна, зала Владислав
11 Февруари 2018 г. (Неделя) / VI-ви кръг
10.00 ФК Локомотив (Вн)0:6ФК МАГ (Вн)Варна, зала Владислав
11.00 ФК "Г" (Сф) 11:3ФК Бъзън (Рс)София, зала НСА
11:45 ФК Варна Сити (Вн)8:2УНСС (Сф)Варна, зала Владислав
13:00 ФК Левски София - Запад (Сф)12:3ФК Русе (Рс)София, зала НСА
13:30 ФК Черно море - Мания (Вн)5:0 сл.ЦСКА (Сф)Варна, зала Владислав
17 Февруари 2018 г. (Събота) / VII-ви кръг
18:00 ФК Русе (Рс)3:8ФК Варна Сити (Вн)Русе, зала Арена Русе
18:00 ЦСКА (Сф)0:9УНСС (Сф)София, зала НСА
19:30 ФК Локомотив (Вн)1:2ФК "Г" (Сф) Варна, зала Владислав
20:00 ФК Бъзън (Рс)4:3ФК Черно море - Мания (Вн)Русе, зала Арена Русе
21:15 ФК МАГ (Вн)3:5ФК Левски София - Запад (Сф)Варна, зала Владислав
18 Февруари 2018 г. (Неделя) / VIII-ви кръг
11:00 ФК Русе (Рс)3:6ФК Черно море - Мания (Вн)Русе, зала Арена Русе
11:00 ФК Локомотив (Вн)2:8ФК Левски София - Запад (Сф)Варна, зала Владислав
13:00 ФК Бъзън (Рс)6:12ФК Варна Сити (Вн)Русе, зала Арена Русе
13:00 ФК МАГ (Вн)1:2ФК "Г" (Сф) Варна, зала Владислав
22 Февруари 2018 г. (Четвъртък) / IX-ви кръг
21:30 ФК "Г" (Сф) 2:4ФК Левски София - Запад (Сф)София, зала НСА
24 Февруари 2018 г. (Събота) / IX-ви кръг
18:00 ЦСКА (Сф)9:3ФК Русе (Рс)София, зала НСА
19:30 ФК Варна Сити (Вн)15:1ФК Локомотив (Вн)Варна, зала Владислав
20:00 УНСС (Сф)14:1ФК Бъзън (Рс)София, зала НСА
21:15 ФК Черно море - Мания (Вн)1:5ФК МАГ (Вн)Варна, зала Владислав
25 Февруари 2018 г. (Неделя) / X-ви кръг
11:00 ЦСКА (Сф)10:11ФК Бъзън (Рс)София, зала НСА
11:30 ФК Варна Сити (Вн)9:1ФК МАГ (Вн)Варна, зала Владислав
13:00 УНСС (Сф)8:1ФК Русе (Рс)София, зала НСА
13:30 ФК Черно море - Мания (Вн)9:3ФК Локомотив (Вн)Варна, зала Владислав
17 Март 2018 г. (Събота) / XI-ти кръг
18:00 ЦСКА (Сф)5:0 сл.ФК Локомотив (Вн)София, зала НСА
18:00 ФК Бъзън (Рс)6:8ФК Русе (Рс)Русе, зала Арена Русе
19:30 ФК Варна Сити (Вн)5:1ФК "Г" (Сф) Варна, зала Владислав
20:00 УНСС (Сф)3:2ФК МАГ (Вн)София, зала НСА
21:15 ФК Черно море - Мания (Вн)2:3ФК Левски София - Запад (Сф)Варна, зала Владислав
18 Март 2018 г. (Неделя) / XII-ти кръг
11:00 УНСС (Сф)5:0 сл.ФК Локомотив (Вн)София, зала НСА
11:30 ФК Черно море - Мания (Вн)2:8ФК "Г" (Сф) Варна, зала Владислав
13:00 ЦСКА (Сф)3:4ФК МАГ (Вн)София, зала НСА
13:30 ФК Варна Сити (Вн)4:0ФК Левски София - Запад (Сф)Варна, зала Владислав
24 Март 2018 г. (Събота) / XIII-ти кръг
ФК Локомотив (Вн)0:5 сл.ФК Русе (Рс)Варна, зала Владислав
18:00 ФК "Г" (Сф) 2:3ЦСКА (Сф)София, зала НСА
19:30 ФК Черно море - Мания (Вн)1:7ФК Варна Сити (Вн)Варна, зала Владислав
20:00 ФК Левски София - Запад (Сф)0:2 УНСС (Сф)София, зала НСА
21:15 ФК МАГ (Вн)14:1ФК Бъзън (Рс)Варна, зала Владислав
25 Март 2018 г. (Неделя) / XIV-ти кръг
ФК Локомотив (Вн)0:5 сл.ФК Бъзън (Рс)Варна, зала Владислав
11:00 ФК МАГ (Вн)7:2ФК Русе (Рс)Варна, зала Владислав
18:00 ФК Левски София - Запад (Сф)3:1ЦСКА (Сф)София, зала НСА
20:00 ФК "Г" (Сф) 2:7УНСС (Сф)София, зала НСА
14 Април 2018 г. (Събота) / XV-ти кръг
18:00 ФК Русе (Рс)6:7ФК Левски София - Запад (Сф)Русе, зала Арена Русе
18:00 ЦСКА (Сф)1:8ФК Варна Сити (Вн)София, зала НСА
19:30 ФК МАГ (Вн)0:5 сл.ФК Локомотив (Вн)Варна, зала Владислав
20:00 ФК Бъзън (Рс)7:6ФК "Г" (Сф) Русе, зала Арена Русе
20:00 УНСС (Сф)3:7ФК Черно море - Мания (Вн)София, зала НСА
15 Април 2018 г. (Неделя) / XVI-ти кръг
11:00 ФК Бъзън (Рс)4:7ФК Левски София - Запад (Сф)Русе, зала Арена Русе
11:00 УНСС (Сф)1:1ФК Варна Сити (Вн)Варна, зала Владислав
13:00 ФК Русе (Рс)4:3ФК "Г" (Сф) Русе, зала Арена Русе
13:00 ЦСКА (Сф)3:7ФК Черно море - Мания (Вн)София, зала НСА
28 Април 2018 г. (Събота) / XVII-ти кръг
16:30 УНСС (Сф)6:0ЦСКА (Сф)София, зала НСА
18:15 ФК "Г" (Сф) 5:0 сл.ФК Локомотив (Вн)София, зала НСА
19:30 ФК Варна Сити (Вн)15:1ФК Русе (Рс)Варна, зала Владислав
20:00 ФК Левски София - Запад (Сф)3:7ФК МАГ (Вн)София, зала НСА
20:00 ФК Черно море - Мания (Вн)5:0 сл.ФК Бъзън (Рс)Варна, зала Владислав
29 Април 2018 г. (Неделя) / XVIII-ти кръг
11:00 ФК Левски София - Запад (Сф)5:0 сл.ФК Локомотив (Вн)София, зала НСА
11:30 ФК Черно море - Мания (Вн)17:1ФК Русе (Рс)Варна, зала Владислав
13:30 ФК Варна Сити (Вн)5:0 сл.ФК Бъзън (Рс)Варна, зала Владислав
3 Май 2018 г. (Четвъртък) / XVIII-ти кръг
20:00 ФК "Г" (Сф) 2:6ФК МАГ (Вн)София, зала НСА
05 Май 2018 г. (Събота) / XIX-ти кръг
13:00 ФК Левски София - Запад (Сф)1:1ФК "Г" (Сф) София, зала НСА
20:30 ФК МАГ (Вн)9:3ФК Черно море - Мания (Вн)Варна, зала Владислав
19:30 ФК Локомотив (Вн)0:5 сл.ФК Варна Сити (Вн)Варна, зала Владислав
12 Май 2018 г. (Събота) / XIX-ти кръг
18:00 ФК Русе (Рс)-:-ЦСКА (Сф)Русе, зала Арена Русе
20:00 ФК Бъзън (Рс)-:-УНСС (Сф)Русе, зала Арена Русе
06 Май 2018 г. (Неделя) / XX-ти кръг
11:30 ФК МАГ (Вн)3:4ФК Варна Сити (Вн)Варна, зала Владислав
13:30 ФК Локомотив (Вн)0:5 сл.ФК Черно море - Мания (Вн)Варна, зала Владислав
13 Май 2018 г. (Неделя) / XX-ти кръг
11:00 ФК Бъзън (Рс)-:-ЦСКА (Сф)Русе, зала Арена Русе
13:00 ФК Русе (Рс)-:-УНСС (Сф)Русе, зала Арена Русе


Класиране ГЛФ Варна

Голмайстори Варна

ИГРАЧОТБОРМ.Г.
1Даниел Димов1228
2Никола Василев1221
3Георги Карагеоргиев 1320
4Благовест Марев917
4Станислав Джамбазов1317
6Стоил Георгиев1314

Във Фейсбук

© 2018 Футзал Мания. Powered by Wordpress.

Wordpress themes by WooThemes - Premium Wordpress Themes